DIY, Zero & Low Waste

Čau, draugi!
Tad nu tā… Jau labu laiciņu esmu sāku pievērsties aiz vien vairāk low waste un zero waste dzīvesveidam. Līdz šim drošvien esat manījuši, ka diezgan regulāri dalos ar dažnedažādām interesantām (un varbūt ne tik interesantām) vegāniskām receptēm gan rakstiskā, gan video formātā. Un, tā kā vegānisms un zero waste ļoti labi iet roku rokā, esmu nolēmusi sākt veidot un publicēt arī cita veida recepes un knifiņus, kā ikdienā samazināt atkritumu daudzumu.

Šajā sadaļā, galvenokārt, vēlos dalīties ar paštaisītas kosmētikas, ķermeņa un matu kopšanas receptēm, kas ir gan sev, gan dabai draudzīgākas, kā arī dažādiem skaistumkopšanas padomiem.
Ja aizdomājamies tikai uz minūti, cik daudz ķermeņa kopšanas līdzekļus un higiēnas preces mēs izlietojam ikdienā, skaidrs ir viens – šis skaitlis ir MILZĪGS! Turklāt, iegādājoties veikalā, lielākā daļa no šo produktu iepakojumiem nav otreiz pārstrādājami un to sastāvs ir apšaubāms.
Tad kāpēc gan nemēģināt pagatavot kaut ko pašam vai meklēt beziepakojuma opciju?

Es ceru, ka šis izklausās pēc kaut kā, kas varētu Tevi interesēt! Droši raksti zemāk komentāru sekcijā, ja Tev ir kādas īpašas vēlmes, ko Tu vēlētos redzēt, dzirdēt vai izlasīt, un es notekti centīšos šīs idejas īstenot un iepriecināt Tevi ar jaunām, kreatīvām receptēm un padomiem!

 

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s