Organic Basics – eko apakšveļa

Video šeit!

Pa visam nejauši, esot LinkedIn, uzzināju par dāņu kompāniju Organic Basics, kas ražo eko apakšveļu (un ne tikai), kas ir daudz draudzīgāka videi un ilgspējīgāka.

Līdz šim esmu izmēģinājusi Organic Basics krūšturi un biksītes. Abi produkti ir izgatavoti no materiāla, kas saucas TENCEL. Tā ražošanas veids ir nedaudz netradicionālāks un man pašai tas bija neliels jaunums. TENCEL ir ražots Eiropā no eikaliptu kokiem, kas tie pārvērsti biezā masā, lai vēlāk no tās izveidotu audumu. Šāda veida audums tik tiešām ir ļoti maigs un daudz mīkstāks nekā kokvilna. Velkājot šo apakšveļu ir pat tāda sajūta, ka nekas nebūtu uzvilkts. Krūšturis ir ļoti atbalstošs, bet tajā pašā laikā ļoti mīksts, kas ļauj justies brīvi un ērti.

IMG_4697

Papildus pluss, ko varu pieminēt par šo kompāniju ir tas, ka visi tās darbinieki, lai kurā valstī tie atrastos, saņem godīgas samaksas, kas ir diez gan liels retums apģērbu ražošanas industrijā. Sākumā var likties, ka Organic Basics produkti ir nedaudz dārgi, bet, ņemot vērā to augsto kvalitāti un darbinieku atalgoju, ir skaidrs, ka tas ir tā vērts.

Ja vēlies iegādāties kādu no Organic Basics produktiem, vari droši izmantot manu atlaižu kodu VEGANSOBC4, lai saņemtu 10% atlaidi.

Vairāk informācija šeit video!

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s