Silmachy Remedies – ziepes, šampūnziepes un cietais kondicionieris

Laikam ejot, es aiz vien vairāk sāku pievērsties un lietot dažādus zero un low waste ķermeņa kopšanas līdzekļus. Protams, redzot to, ka aiz vien vairāk cilvēku sāk tam pievērsties, ir prieks redzēt jaunas kompānijas arī no Latvijas, kas piedāvā šāda veida produktus.

Man bija tas prieks sadarboties ar vienu no Latvijā sastopamajām kompānijām, kas ražo dabīgu un dabai draudzīgu kosmētiku – Silmachy Remedies.

Izmēģināju trīs dažādas ķermeņa ziepes: Minimālista ziepes, kas ir ideāls produkts visiem, kas nevēlas izmantot ziepes ar papildus smaržām un krāsvielām, kafijas skrubja ziepes, kur pat kafija ir ražota Latvijā (šīs ziepes var izmantot arī roku mazgāšanai un ideāli notīrīs un noberzīs gan eļļas, gan ogu traipus uz rokām, bet izmantojot ķermeņa mazgāšanai, tās ir ieteicams lietot 1 – 2 reizes nedēļā) un citronzāles ziepes, kam piemīt ļoti patīkams un maigs aromāts. Manas vismīļākās no šīm trim ir kafijas skrubja un citronzāles ziepes, patīk ļoti neitrālā un patīkamā smarža kā arī kafijas skrubis, kas lieti noder tieši vasaras sezonā.

IMG_5469

Papildus ķermeņa ziepēm saņēmu arī skūšanās ziepes. Ir maldīgs uzskats, ka tikai vīrieši izmanto skūšanās putas, bet, manuprāt, tas nav nekāds jaunums, ka tās izmantojot āda ir daudz maigāka pēc skūšanās. Šīs ziepes ir veidotas pēc savādākas metodes un to putas ir ļoti biezas un stingras. Liec ziepes trauciņā, uzpilini pāris pilītes ūdens uz ziepēm un ar slapjas skūšanās otiņas palīdzību saputo tās, lai izveidotu putas. Klāj uz ķermeņa un izmanto kā skūšanās putas. Šo ziepju aromāts ir neitrāls un tāpēc noder gan vīriešiem, gan sievietēm.

Silmachy Remedies piedāvā arī 2 dažādus šampūnziepju veidus – Indijas ērkšķogu un apiņu. Par šampūnziepēm nevēlos diži iedziļināties, bet šī kompānija ir viena no retajām, kas piedāvā arī šampūnziepju meistarklases.

Bez šampūnziepēm izmēģināju arī cieto matu kondicionieri un biju šokā! Viens no vislabākajiem kondicionieriem kādu esmu mēģinājusi. Efekts ir tieši tāds pats kā būtu izmantots parasts matu kondicionieris un mati tik tiešām kļūst mīksti un vijīgi. Pat mazgāšanas procesā ir iespējams caur matiem izvilkt pirkstus.

Video, kur pastāstu vairāk par Silmachy Remedies produktiem ir atrodams šeit!

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s